prezent dla niej

10 śmiesznych imprezowych gadżetów, które możesz podarować dziewczynie

Imprezy bez żartów i śmiechu są bez wyrazu, dlatego swojej ukochanej podarować możesz gadżet, który z pewnością rozbawi nie tylko ją, ale również przyjaciół i znajomych. W przypadku śmiesznych akcesoriów na imprezę można poszaleć i wybrać coś naprawdę oryginalnego!

1. Imprezowy szklany pantofelek nawiązujący do opowieści o pięknym Kopciuszku sprawi, że impreza nabierze oryginalnego charakteru. Wszyscy będą zazdrościć kiedy Twoja księżniczka napije się wina z niepowtarzalnego naczynia!

2. Piersiówka w kształcie bransoletki – doskonały prezent dla niej, który jest nie tylko praktyczny, ale i świetnie wygląda – idealny dodatek do imprezowej stylizacji.

3. Lodowe szczęki – czyli foremka do robienia „kostek” lodu w kształcie szczęk to efektowny sposób na zaskoczenie gości.

4. Okulary Thug Life – dzięki nim Twoja dziewczyna będzie wyglądała jak wyjęta z gry!

5. Gigantyczny kieliszek do szampana i prosecco – takim gadżetem zaskoczysz nie tylko swoją dziewczynę, ale również wszystkich zgromadzonych gości. Każdy będzie chciał napić się z gigantycznego kieliszka!

6. Biurkowy dzwonek na piwo – jeśli Twoja ukochana ma poczucie humoru, to dzwonek na piwo będzie niezwykle zabawnym gadżetem! Przemyśl to rozwiązanie!

7. Serduszkowe słomki – wzbogacą i dodadzą uroku drinkowi każdej dziewczyny. To świetny gadżet, który sprawdzi się również przy koktajlach z dodatkiem alkoholu.

8. Rainbow Coctail czyli urządzenie do kolorowych koktajli – sprawi, że każda impreza w Waszym wykonaniu będzie niezapomniana. Łatwe z pomocą łatwego w obsłudze urządzenia przygotujecie pyszne i oryginalne drinki dla swoich przyjaciół i znajomych.

9. Piersiówka Donut – różowy lukier i kolorowa posypka prezentują się doskonale. Donut to niezwykła forma przechowywania alkoholu pod ręką.

10. Fartuszek gotującej kobiety z napisem „I cook with wine” to świetny gadżet, który przyda się również podczas codziennych zajęć. W takim odzieniu imprezę rozkręci również mężczyzna!