Astral Money Ritual

Astral Money Ritual – Szczęście i pech

Każdego dnia na całym świecie setki tysięcy osób spotykają najróżniejsze problemy i niepowodzenia, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym… Wiele osób spotyka drobne nieszczęścia, niepowodzenia i pech uniemożliwiający swobodne kroczenie drogą do szczęścia. Bardzo rzadko, kiedy z kolei zdarzają się osoby, które są tak po prostu szczęśliwe i którym życie układa się w idealną całość.

 

Warto zauważyć, że często też osoby, które dotykane są pechem wpadają w tzw. wir złej passy, który to sprawia, że każde kolejne działanie czy też próba wyjścia z pętli niepowodzeń jedynie mocniej ją zaciska, pociągając za sobą kolejne złe wydarzenia. Tak samo jednak dzieje się i w drugą stronę. Zwykle, bowiem osoby, które otaczają się dobrem i szczęściem nie zmieniają prędko tego stanu. W czym zatem tkwi zagadka?

 

Skąd się bierze nieszczęście?

Mało, kto wie, a z tych, co wiedzą, jeszcze mniejszy odsetek wierzy w pełni w fortunę i szczęście, które są naturalnymi, magicznymi mocami narzuconymi na ludzi, a także w pecha czyli ich całkowity brak.

 

Warto jednak uświadomić sobie, że Natura i Kosmos wytwarzają tak niebotyczne pokłady pozytywnej energii, że starczają one na obdzielenie wszystkich istot na Ziemi. Niektórzy tę moc nazywają Aniołem Stróżem, inni Fortuną, jeszcze inni po prostu szczęściem. Przybiera ona, bowiem bardzo różne postacie, mając to samo działanie.

 

Niestety jednak przez błyskawiczny rozwój współczesnych technologii, przepływ tej energii zostaje mocno zaburzony. Moce panujące we wszechświecie nie tylko są tłumione, ale i odbijane a także “duszone” przez sztucznie wytwarzane sygnały i energię. Wszystko to sprawia, że często znienacka potrafi dopaść nas pech, zupełnie jakby wszelkie pozytywne moce opuściły naszą duszę, a cały Wszechświat odwrócił się do nas plecami. Na pewno każdy z nas, bowiem sam miał z tym do czynienia lub też zobaczył u bliskich sobie osób ten przypadek. Dosłownie z godziny na godzinę, wszelkie pozytywy potrafią opuścić jedną osobę, pozbawiając ją bariery chroniącej przed złymi mocami i przykrymi wydarzeniami: złamany ząb ciągnie za sobą usterkę auta, a ta nieprzemijający ból głowy, który z kolei działa negatywnie na kontakty z rodziną – do całej sytuacji dochodzi brak środków na koncie, który również nastręcza zmartwień i smutków i tak im głębiej w las, tym więcej drzew…

 

Sposób na pecha

Warto wiedzieć jednak, że zarówno te osoby, które odkryły istnienie Szczęścia i Fortuny również zadbały o to, by owe przy sobie trzymać. Podróżując po całym świecie, rozmawiając z buddyjskimi mnichami, kapłanami dalekiej Azji, szamanami z Afryki i Południowej Ameryki można bez trudu zauważyć powtarzające się rytuały mające na celu przywrócenie na właściwe tory pozytywnej energii, która czasem opuszcza jakiegoś nieszczęśnika. Zwykle, bowiem rytuały te powstają przy pomocy odpowiednich magicznych przedmiotów, takich jak między innymi specjalna świeca pozwalająca w pewnym sensie “wskazać drogę” energii. Wartym zauważenia jest fakt, że energia, jako niematerialny i metafizyczny twór wcale nie potrzebuje fizycznego nośnika, aby wrócić na swoje miejsce – dlatego też rytuał ten przy odpowiednim przygotowaniu i doświadczeniu szamana czy wróżki jest w stanie bez problemu zadziałać nawet na odległość.

 

Odwrócenie fortuny

Na świecie znaleźć można wiele przypadków ludzi, którzy z dnia na dzień tracili pieniądze, rodziny, podupadali na zdrowiu fizycznym i psychicznym, próbując z całych sił trzymać się na powierzchni. Choć u wielu osób wywoływało i wciąż wywołuje to uśmiech politowania, nieszczęśnicy, którzy stracili już wszystko dawali sobie ostatnią szansę prosząc o pomoc osoby bezpośrednio związane z magią, takie jak wróżki, jasnowidze, wróże czy szamani lub mnisi. Niejednokrotnie po takiej pozbawionej nadziei wizycie złożonej u Obdarowanych Mocami nieszczęśnicy wychodzili z progu potykając się… i upadali twarzą wprost na banknot. Znaleziona gotówka postawiona na los na loterii przynosiła im pieniądze umożliwiające pracę nad sobą i wyjście długów. Niedługo potem tym dotychczas nieszczęsnym osobom zaczynało polepszać się też zdrowie i życie prywatne.

 

Na pewno każdy z nas zna lub słyszał takie przypadki, nawet w legendach czy mitach. Mało, kto jednak zastanawiał się nad prawdziwością takich magicznych amuletów lub rytuałów sądząc, że nie przynoszą one skutku. Warto jednak wiedzieć, że w legendach zawsze zawarta jest prawda, a mity są mądrością narodu. Kiedyś jednak ludzie nie potrafiąc zrozumieć niektórych zjawisk opisywali je dość barwnie.