Długopisy z logo – niedrogi i uniwersalny gadżet reklamowy

Klienci uwielbiają otrzymywać od firm gadżety reklamowe. Zwłaszcza te, które przydają się w codziennym życiu. Jednym z takich upominków są długopisy z logo.

Szukasz gadżetu reklamowego? Wybierz coś, co przyda się Twojemu klientowi

Mini reprodukcje ubrań, akcesoriów czy samochodów, naklejki z logo firmy, ogromne kalendarze ścienne reklamujące markę, płyty z prezentacjami oferty i melodiami charakterystycznymi dla firmy… Co łączy te wszystkie gadżety reklamowe? Fakt, że w niedługim czasie po ich otrzymaniu, klient je wyrzuci lub – w najlepszym przypadku – schowa w najciemniejsze czeluście szafki czy szuflady i da im czas do najbliższych, generalnych porządków, by nabrały mocy urzędowej i ostatecznie zniknęły z jego życia raz na zawsze. Podejmując decyzję o zaopatrzeniu się w gadżety reklamowe, powinieneś przede wszystkim zastanowić się, czego potrzebuje Twój klient. Czy mini latarka ledowa, zestaw małego skauta ze scyzorykiem albo kula śniegowa z logo Twojej firmy, zamiast św. Mikołaja to faktycznie coś, co jest mu w życiu niezbędne? Raczej nie. Jeśli prowadzisz firmę samochodową, zaopatrz się w breloczki do kluczy, wieszaki na fotele, uchwyty na telefony lub kubki termiczne, które przydadzą się podczas długiej jazdy. Jeśli prowadzisz firmę z branży beauty, obdaruj swoich klientów kosmetyczkami z nienachlanym logo, zestawami do pielęgnacji paznokci, lusterkami, akcesoriami do pielęgnacji włosów czy zestawami podróżnych buteleczek do kosmetyków. Klienci każdej gałęzi przemysłu potrzebują czegoś zupełnie innego, co okaże się dla nich nie tylko miłym upominkiem, przypominającym o firmie, która dba o relacje z nimi, ale również przydatnym przedmiotem, który ułatwi codzienne życie.

Dlaczego długopis z logo powinny znaleźć się w każdej firmie?

Na szczęście istnieje jeden, uniwersalny gadżet reklamowy, który pasuje do każdej branży i w który bez wątpienia zaopatrzyć powinna się każda firma, pragnąca obdarowywać klientów upominkami. To długopis z logo. Istnieje wiele przesłanek, które wskazują na to, że jest to must have pośród gadżetów reklamowych. Oto niektóre z nich:

  • długopisy z logo to niedrogie gadżety reklamowe,
  • długopisy z logo mogą być nie tylko wręczane klientom, ale również używane w codziennej działalności firmy, np. przy podpisywaniu umów,
  • wiele osób odruchowo zabiera długopisy, które ktoś im na chwilę wręczył – dzięki temu masz pewność, że Twój gadżet może przechodzić z rąk do rąk, zapewniając Ci darmową reklamę,
  • długopisy z logo są uniwersalnymi gadżetami – nie ma branży, do której nie pasują,
  • długopisy z logo mogą być spersonalizowane, dzięki czemu masz pewność, że dany kształt, kolor, napis lub grawer będzie kojarzył się tylko z Twoją marką.

Decydując się za zaopatrzenie się w długopisy z logo, jako gadżety reklamowe nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, ale również masz szansę na zbieranie długookresowych owoców swojej jednorazowej inwestycji, w postaci klientów, którzy trafili do Ciebie przez przypadek, tak, jak trafił w ich ręce Twój reklamowy długopis.

http://www.arvens.pl/ to Firma zajmująca się profesjonalnym grawerowaniem laserowym. Dzięki tej technice wykonują tabliczki na budynek, długopisy z logo, pieczątki, gadżety reklamowe itp.