Centrum handlowe

Masz dosyć sieciówek? Podpowiadamy, gdzie warto poszukać ubrań!

Moda na oryginalność kwitnie, dlatego wybór ubrań zaczyna stawać się trudniejszy. Modele dostępne w sieciówkach może mieć każdy i choć mają charakter stylowy i nowoczesny, na pewno nie mają nic wspólnego z oryginalnością i unikatowością. Warto zatem poszukać nowych rozwiązań, które pozwolą znaleźć elementy garderoby w indywidualnym i niecodziennym stylu, a jednocześnie z tkanin dobrej jakości, wykonanych z najwyższą starannością.

Centra handlowe – w nich też można spodziewać się oryginalności

Centrum handlowe w Warszawie i innych miastach to miejsce znane przede wszystkim z sieciówek. Nie każdy jednak zauważa w większych i mniejszych galeriach sklepy mniej znanych marek, które posiadają nieliczne punkty na całym świecie. W tych właśnie miejscach spodziewać się można oryginalnych ubrań, które pozwolą stworzyć unikatowe stylizacje. Warto wybierać również marki polskie, które cenione są za doskonały styl oraz jakość. Wiele z nich dostarcza wyłącznie niewielkie ilości modeli, dzięki czemu występuje małe prawdopodobieństwo, że podczas jednego spaceru spotkamy kilka tak samo ubranych osób.

Second hand – dla poszukiwaczy unikatowych modeli

Zainteresowanie sklepami z odzieżą używaną rośnie i nie kryją się z tym nawet najpopularniejsze blogerki modowe. Wiele znanych second handów oferuje odzież wyłącznie najwyższej jakości, wśród której znaleźć można prawdziwe perełki. Dla osób, które nie przepadają za takimi poszukiwaniami konieczna jest jednak cierpliwość. Nie zawsze można dostać model, który nas zainteresuje czy będzie pasował do sylwetki.

Oryginalność to również dodatki i zestawienie kompozycji

Czasem nie trzeba szukać zupełnie unikatowych modeli, by uzyskać taki efekt w swojej stylizacji. Zarówno sieciówki, jak i mniej znane marki oferują szeroki wybór dodatków, które odpowiednio skomponowane czynią stylizację oryginalną i ciekawą. Czasem zwykła, biała bluzka połączona z wzorzystą spódnicą, torebką lub szerokim paskiem prezentuje się niecodziennie i stylowo.