Fabertec

Foam-X – co Ci to mówi?

Foam-X –z czym kojarzy Ci się ta nazwa? Pianką do golenia? Wysokiej klasy kosmetykiem? Doskonale pasuje do jakiegoś lekarstwa? Cokolwiek nie przychodzi Ci na myśl, prawda jest taka, że Foam-X to doskonałej jakości płyta typu „Sandwich”, doskonale nadająca się do izolacji. Jakie są jej zalety i jak możesz ją wykorzystać dla siebie?

Foam-X – jakie ma właściwości?

Płyty typu „sandwich” składa się z dwóch powierzchni, pomiędzy którymi umieszczone jest wypełnienie (zwane także „rdzeniem”), pochłaniające hałas lub wibracje. W wielu wersjach tego typu płyt dodaje się do wypełnienia dodatkowo folię lub blachę aluminiową grubości 0,3-0,5 mm w celu zwiększenia współczynnika pochłaniania. Powierzchnie zewnętrzne – którymi najczęściej są sklejki – mogą być uszlachetniane okleiną naturalną, filmem do malowania, fenolowym lub melanionowym.

Płyty Foam-X mają kartonowe powierzchnie zewnętrzne, pomiędzy którymi rolę rdzenia pełni wysokiej jakości pianka poliuretanowa. Dzięki temu płyta jest bardzo lekka, a jednocześnie cechuje ją duża sztywność oraz idealnie równa powierzchnia. Można ją przycinać do dowolnych rozmiarów, a gdy ma się już odpowiedni kształt, doskonale nadaje się do umieszczenia na niej nadruku, wykrawania, a także jako podłoże do dekoracji i sitodruku lub klejenia.

Do czego możesz wykorzystać Foam-X w reklamie?

Płyty Foam-X mogą wszechstronnie posłużyć w reklamie. Potrzebujesz prezentera lub ruchomej dekoracji? Doskonale spełnią tą rolę. Chcesz stworzyć szyld, na którym umieścisz logo firmy lub nazwę miejsca? Płyta Foam-X doskonale się do tego nada, a ponieważ jest bardzo lekka, nie potrzebujesz montować w celu jego zawieszenia specjalnych haków! Można wymienić jeszcze dziesiątki przykładów zastosowania Foam-X, np. w roli podłoża do sitodruku czy materiału do zabudowy stoisk na targach i w galeriach, modelarstwa, tworzenia makiet, liter i znaków. Jej cechy dają wręcz gigantyczne pole do popisu i kreatywności!

Gdzie znaleźć płyty Foam-X?

Jeśli interesuje Cię nabycie płyt Foam-X i zastosowanie ich w swoim biznesie, możesz znaleźć ja zarówno w składach budowlanych, jak i sklepach online, jak np. Fabertec, gdzie dostępne są zarówno w wersji białej, jak i czarnej, a wymiary wypełnienia to 3 mm, 5 mm oraz 10 mm. Warto tam zajrzeć, ponieważ wszystkie dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, więc nawet nabycie ich większej ilości wychodzi bardzo ekonomicznie! Przekonaj się o tym już dziś –zobacz, ile wyniósłby Cię ich zakup!