Gniazda elektryczne

Gniazda i przełączniki elektryczne Berker Kwadrat

Bycie nowoczesnym to nie tylko otaczanie się przedmiotami o takim znaczeniu, ale również zastosowanie ponadczasowych rozwiązań w sferze oświetlenia oraz automatyki domowej.

Nowoczesne gniazda i przełączniki

Inteligentne oświetlenie oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne dotyczące sterowania wszystkimi urządzeniami zaledwie jednym mechanizmem jest coraz chętniej montowane i z powodzeniem użytkowane na co dzień. Energooszczędne lampy LED, taśmy z diodami LED, automatyka bram wjazdowych i sterowanie nimi za pomocą smartfona lub pilota lub za pomocą nowoczesnego przełącznika powoduje zwiększenie komfortu użytkowania tych urządzeń.

System Berker Kwadrat

Wszędzie tam, gdzie powierzchnia obiektu przekracza określoną wielkość strefy objętej automatyką sterowaną za pomocą Wi-Fi montowane są ponadczasowe mechanizmy Berker B. Kwadrat.
Pod tą tajemniczą nazwą kryją się gniazda i przełączniki najnowszej generacji, zakładane w budynkach wielorodzinnych mieszkaniowych, obiektach użyteczności publicznej, a także sprawdzą się w małych gospodarstwach domowych miejskich i wiejskich.

Rodzaje systemów Berker Kwadrat

System Berker Kwadrat opiera się na bardzo prostych w montażu urządzeniach – na jednym mechanizmie, przytwierdzonym do podłoża, można zamontować różnego rodzaju, odpowiednie dla danego urządzenia łączniki.
Pełny zestaw obejmuje uniwersalny mechanizm, pasującą do niego ramkę oraz wierzchnią plakietkę w postaci przełączników pojedynczych lub podwójnych takich jak – przełącznika dzwonka, oświetlenia LED, ściemniacza, gniazda elektrycznego, przełącznika żaluzji, lub zupełnie innego rodzaju jak: wyłącznika czasowego dla oświetlenia, głośnika, gniazdo wejścia USB, wejścia na kartę hotelową, multimedia, regulatora temperatury, gniazdo wejścia telekomunikacyjnego, komputerowego, antenowego, czujników ruchu i mnóstwo innych.

Wygodny system mocowania na jednym mechanizmie sprawia, że w razie konieczności wymieniana zostaje tylko wierzchnia plakietka – w przypadku tradycyjnych przełączników czy gniazd, natomiast cały mechanizm wraz z ramką pozostaje w stanie niezmienionym.

Gniazda elektryczne Berker Kwadrat to kilka rodzajów takich urządzeń – mogą być z uziemieniem, bez uziemienia, pojedyncze i podwójne; a te z kolei mogą być montowane poziomo i w pionie. Gniazda o odpowiedniej konstrukcji mogą być osadzane podtynkowo i natynkowo. Niektóre z modeli posiadają zabezpieczającą klapkę, osłaniającą wejście gniazda.

Na potrzeby klientów gniazda elektryczne oraz wszystkie inne akcesoria Berker Kwadrat wyprodukowane zostały z bardzo odpornego na zarysowania i wszelkie uszkodzenia mechaniczne tworzywa. Wybór koloru spośród białego, kremowego, antracytu i aluminium sprawi, że zakupione gniazdo dopasuje się do każdej stylistyki w pomieszczeniu.