podryw

Jakie kobiety kochają mężczyźńi?

Trudno udzielić na tak postawione pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Każdy mężczyzna jest indywidualnością, stąd bardzo różne preferencje dotyczące kochanych przez nie kobiet. Można jednak wskazać pewne typy kobiet, które są dla nich wyjątkowo atrakcyjne.

Z pewnością w gronie kobiet, które szczególnie wydają się być atrakcyjne dla mężczyzn mieści się typ kobiety określanej jako imprezowiczka, lubiące spotkania bez zobowiązań. Charakterystyczną cechą takich kobiet jest przede wszystkim duża niezależność. Są to z reguły kobiety z wyższym wykształceniem, często po kliku fakultetach. Zdecydowana większość z nich posługuje się biegle kilkoma językami obcymi. Na pierwszym miejscu stawiają one karierę. Nie oznacza to jednak, że ich tydzień wypełniony jest tylko i wyłącznie pracą. Zawsze znajdą czas, aby wyskoczyć na drinka czy zabawić się z przyjaciółmi. Tego typu kobiety zaskakują swoją aktywnością. Być może to właśnie jest powód, dla którego mężczyźni interesują się takimi typami kobiet.

Drugi typ kobiety, który fascynuje mężczyzn to typ dziewczynki. Chociaż raczej obecnie mężczyźni preferują tym studentki. Oba te typy kobiet nieco różnią się od siebie. Kobieta w typie dziewczynki jest zabawna i wesoła. W towarzystwie takiej kobiety mężczyźni czują się zrelaksowani, szybko się odstresowują. Warto jednak bardzo starannie podkreślić, że bycie dziewczynką nie oznacza bycia niedojrzałą. Taka kobieta raczej nie ma szans u żadnego mężczyzny. Studentka to typ trochę leniwej, ale przy tym mocno rozrywkowej kobiety. Z pewnością lubi się ona bawić, jest więc bardzo podobna do dziewczynki, z którą także można spędzić kilka niezobowiązujących godzin. Ze studentką nie da się porozmawiać na tematy egzystencjalne, bardziej interesuje ją dobra zabawa. Jednak mężczyźni to doceniają, nic więc dziwnego, że bycie z taką kobietą to dla wielu mężczyzn szczyt ich marzeń.

Kolejny typ kobiety preferowany przez mężczyzn to typ kobiety bardzo pewnej. Taka kobieta akceptuje przede wszystkim własne ciało, ma bardzo duże poczucie własnej wartości. Wyznacza sobie jasne i konkretne cele w życiu i uparcie dąży do ich realizacji. W towarzystwie takich kobiet większość mężczyzn czuje się wyjątkowo komfortowo. Zdobycie takiej kobiety nie jest jednak proste. Trzeba naprawdę bardzo mocno się starać, aby mieć choćby cień szansy. Nie da się jednak ukryć, że ten typ kobiet pociąga mężczyzn najmocniej. Seksapil wprost bowiem od nich bije. Zrobią więc wszystko, aby je zdobyć.

Ostatnim typem kobiety, który lubią mężczyźni to typ nazywany mamuśką. Mężczyźni bardzo rzadko przyznają się do tego, że podobają im się kobiety, które są czułe i troskliwe. A takimi właśnie cechami charakteru wyróżniają się mamuśki. Niemal w każdym mężczyźnie ukrywa się mały chłopiec, który potrzebuje czułości, który pragnie, aby ktoś się nim zaopiekował. Trudno im się jednak do tego przyznać nie tylko przed samym sobą, ale zwłaszcza w męskim gronie. Stąd ten typ kobiety został wymieniony na ostatnim miejscu wśród typów kobiet, które najbardziej kochają faceci.