Pranie tapicerki

Meble – pranie i higiena

Wypranie tapicerki meblowej i odświeżenie jej elementów, jest potrzebno do utrzymania higieny najbliższego otoczenia. Często następujące zmiany wynikające z użytkowania takie jak zacieki, przykry zapach i trudniejsze zabrudzenia. Można skorzystać z usług osób które profesjonalnie się tym zajmą. Przyjadą na miejsce w terminie dopasowanym do potrzeb klienta i specjalnie dobiorą chemia i wykorzystają sprzęt wiodącej firmy w tym zakresie.

Głównym zagrożeniem są roztocza, które usunięcie jest trudna, a nawet niemal niemożliwe przy użyciu domowych sposobów. Dla tego można to zrobić metodą ekstrakcji. Jest to namoczenie tkaniny ze specjalnie rozrobionym środkiem i odessaniem wszystkiego wraz z brudem. Ta część która zostanie ulega biodegradacji. Po wyschnięciu można odczuć wyraźną różnicę tak wyczuwalną w całym pomieszczeniu i co najważniejsze ilość bakterii i roztoczy znacznie poprawia higienę użytkowania tkaniny na meblach.

Pranie tapicerki meblowej usuwa przykre zapachy związane z użytkowaniem mebli przez zwierzęta domowe. Specjalnie dobrana chemia usuwa nieprzyjemne zapachy po np. kotach, psach. Pranie tapicerki Warszawa, mobilna usługa do 30 km od stolicy.