feromony

Najlepsze perfumy z feromonami – nowości na rynku

Sięgnięcie po perfumy z feromonami jest skutecznym sposobem na zwiększenie swojej atrakcyjności w oczach innych osób. Tego typu produkty zostały stworzone z myślą o tych, którzy pragną być bardziej pewni siebie i móc cieszyć się satysfakcjonującymi kontaktami międzyludzkimi. Jakie feromony warto zastosować?

Nowości na rynku feromonów – ułatw sobie życie i zwiększ powodzenie dzięki sprawdzonym perfumom z feromonami 

Tylko perfumy zawierające wysokie stężenie substancji aktywnych są w stanie skutecznie wpływać na otoczenie, dlatego też należy stawiać wyłącznie na renomowane produkty cieszące się szeregiem pozytywnych opinii. Wówczas ich stosowanie rzeczywiście poprawi kontakty międzyludzkie i zwiększy powodzenie wśród osób w Twoim otoczeniu. Jedną z nowości na rynku są perfumy z feromonami Pheroamore i Magnetifico.

 

Prawdziwym hitem cieszącym się nieustającą popularnością okazały się feromony Pheroamore. Niepowtarzalny zapach, intensywne działanie spowodowały, że w wielu sklepach jest to numer 1 sprzedaży. Feromony Pheroamore pozytywnie wpływają na pewność siebie, wzmagają pożądanie, intrygują, zwiększają szanse na romans, roztaczają aurę bezpieczeństwa i zaufania, pozwalają na zdobycie przewagi nad osobami tej samej płci, wprawiają w dobry nastrój. Formuła feromonów została opracowana w taki sposób, aby skorpiona nimi osoba zwracała na siebie większą uwagę otoczenia, które zaczyna: pragnąć bliższego kontaktu, staje się bardziej uległe na nasze propozycje i bardziej skłonne do fantazjowania. Dzięki wywołaniu pożądania i konkretnych emocji, możliwe jest pobudzenie drugą osobą do działania, a wszystko to w bardzo subtelny sposób. Produkt dostępny jest w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

Magnetifico charakteryzują się niezwykłym zapachem, który wyczuwalny jest przez bardzo długi okres czasu. Dostępne są one zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla panów. W wersji damskiej prym wiedzie zapach cytrusowo-kwiatowo-owocowy. W wersji męskiej także obecne są owocowe nuty, którym towarzyszy zapach świeżej mięty, jaśminu i cynamony. Feromony dla mężczyzn Magnetifico mają drzewny słodki zapach, który jest ucieleśnieniem luksusu i elegancji. Magnetifico odróżnia od innych produktów z feromonami to, że zawierają znacznie więcej składników zapachowych – aż ponad 15%. W składzie znajdują się wyłącznie starannie dobrane komponenty, które rzeczywiście wzmagają atrakcyjność.

 

Po perfumy z feromonami warto sięgać zarówno będąc singlem, jak i w stałym związku, gdyż w każdym przypadku można liczyć na uzyskanie wielorakich korzyści. Produkty te stosowane są oczywiście przede wszystkim na imprezach i w klubach oraz podczas randek i zbliżeń. Warto po nie sięgać praktycznie w każdej sytuacji, która wymaga zwiększonej pewności siebie, czyli przed jakimś ważnym spotkaniem biznesowym, wystąpieniem publicznych, stresującą rozmową czy też w celu zwiększenia swoich szans podczas rozmowy kwalifikacyjnej w sprawie wymarzonej posady.