Butelka do picia

Najlepsze rozwiązanie na lato? Butelka do picia z filtrem!

W końcu jest, najlepsza pora roku! Lato to czas wyjazdów, treningów na świeżym powietrzu, długich spacerów, plenerów oraz biwaków. Nie zapominaj jednak o odpowiednim nawodnieniu. Pomoże ci w tym butelka do picia z filtrem. Zainteresowany?

Butelka filtrująca – poznaj sprawdzone rozwiązanie!Niezależnie od tego, co planujesz na nadchodzący okres wakacyjny, zawsze pamiętaj o butelce filtrującej. Dlaczego? Ponieważ jest ona niezwykle poręczna i lekka, przez co nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie! Pakujesz się na długi wakacyjny wyjazd? Spakuj butelkę wielokrotnego użytku do plecaka! Chcesz wyskoczyć na biwak w gronie przyjaciół? Wrzuć do torby butelkę filtrującą. Ruszasz na spacer po okolicznym parku? Również weź ze sobą butelkę z filtrem. Butelka filtrująca to szerokie spektrum zastosowań i wsparcie gdziekolwiek jesteś – bo przecież zawsze może pojawić się pragnienie. W jaki sposób działa butelka wielokrotnego użytku? To naprawdę proste! Odkręcasz, wlewasz wodę kranową, zakręcasz, a filtr węglowy (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) zajmuje się resztą. Filtr węglowy w bezpieczny sposób usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru z wody kranowej, a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów (m.in. magnez) w niej występujących. Dzięki temu przefiltrowana woda kranowa zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki, a przy okazji jest smaczna.

Butelka do picia z filtrem – co w sobie kryje?Butelka filtrująca to kompleksowe rozwiązanie, które sprawdzi się, gdziekolwiek jesteś. Sprawdźmy jednak co sprawia, że jest ona tak wyjątkowa, czyli.. przyjrzyjmy się ABC butelki do picia z filtrem:

– praktyczny korek sportowy zapewnia szczelność w każdej sytuacji

– butelka z filtrem jest lekka (ok. 33 g), poręczna i wyjątkowo trwała

– butelka filtrująca firmy Dafi produkowana jest w Polsce z najwyższych jakości surowców (pozbawionych szkodliwego Bisfenolu A)

– 1 filtr może zastąpić aż 300 butelek 0,5l wody w jednorazowym opakowaniu

– skuteczność filtra węglowego potwierdzają badania laboratoryjne

– butelka wielokrotnego użytku to rozwiązanie dla każdego, kto chce zadbać o środowisko naturalne

Butelka filtrująca – gdzie korzystać z jej możliwości?

 

– podczas wyjazdów, wakacji, biwaków, wypadów za miasto

– codziennie w domu, gdy tylko pojawi się pragnienie

– w pracy / na uczelni / w szkole – czyli wszędzie, gdzie odpowiednie nawodnienie pomoże ci podczas wyzwań

– podczas spaceru

– podczas pozostałych aktywności

Butelka do picia z filtrem – jakie płyną z niej korzyści?

 

– butelka filtrująca pomoże ci być EKO

– zapewni ci wygodę (nie musisz dźwigać ciężkich zgrzewek wody w jednorazowym opakowaniu)

– zaoszczędzisz czas i pieniądze

– zapewnisz sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki

Zainteresowany? Butelka do picia z filtrem czeka na ciebie na stronie dafi.pl/butelka-filtrujaca/. Już dziś sięgnij po sprawdzone rozwiązanie i ciesz się smakiem filtrowanej wody kranowej, gdziekolwiek jesteś!