rożek dla niemowlaka

Pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców

W życiu każdego człowieka nadchodzi taka chwila, gdy w jego otoczeniu zaczyna przybywać nowych ludzi. To zagęszczenie nowymi twarzami powodują znajomi, którzy powiększają swoje rodziny o bobasy. Miłą i pomocną tradycją jest, aby podarować im jakiś drobiazg, bądź prezent z okazji narodzin dziecka. Co dokładnie wybrać, aby okazało się przydatne i potrzebne?

Rodzicielskie gadżety

Z dużą dozą pewności można powiedzieć, że zaraz po narodzinach dziecka nowi rodzice zostaną zasypami kocykami i ubrankami dla dziecka. Co zatem można wybrać oryginalnego, aby nie powielić tych utartych prezentowych schematów?
Ostatnimi czasy niezwykłą popularnością cieszą się zawieszki togo. Jest to wielofunkcyjna zawieszka z klipsami, do której możemy przymocować dosłownie wszystko. Koniec ze zgubionymi rękawiczkami, czy zawieruszoną dziecięcą czapeczką.
Innym równie praktycznym prezentem jest rożek dla niemowlaka. Jest to absolutny must have pierwszych miesięcy rodzicielstwa. Znacznie ułatwi nowym rodzicom takie czynności jak karmienie, czy usypianie malucha. Wybierając rożek dla malucha konieczne jest sprawdzenie jego składu i wybór takiego, który został wykonany z bawełny. Gwarantuje to, że rożek nie będzie podrażniał maluchowi skóry oraz nie wywoła reakcji alergicznych.

A może coś praktycznego?

Jeśli chcemy podarować coś bardziej praktycznego i konkretnego, warto wybrać coś z dziedziny pielęgnacyjnej. Jednym z ciekawszych prezentów, na które można się zdecydować jest wanienka ze stojakiem. Podwyższona pozycja wanienki znacznie ułatwi wykonywanie kąpieli maluchowi. Koniec z dyskomfortem i bólem pleców. Nowi rodzice z pewnością po skorzystaniu z niej, nie omieszkają wyrazić swojej wdzięczności za sprowadzenie do ich mieszkania takiego rozwiązania.

Innym prezentem, który zawsze będzie mile widziany u nowych rodziców są pieluchy. Brzmi banalnie, jednak w początkowym okresie opieki nad dzieckiem pieluchy będą pozycją wręcz bezcenną i każda ich ilość zostanie przyjęta z szerokimi ramionami.

Pojawienie się dziecka w rodzinie jest ogromnym wydarzeniem. Wręczenie z tego powodu prezentu dla nowo upieczonych rodziców jest świetnym sposobem na wyrażenie wsparcia i pomocy, która z pewnością zostanie przyjęta z ogromną radością.

Sprawdź również wygodne i praktyczne śpiworki do łóżeczka na każdą porę roku.