program magazynowy

Jaki program magazynowy wybrać w 2020 roku?

Wiele osób jest zdania, że prosty program nie może być w pełni funkcjonalny – bowiem ma dużo ograniczeń. Jakie oprogramowanie magazynowe jest godne uwagi i w pełni nowoczesne?

Nie tylko szeroka gama opcji

Elastyczność i możliwość dopasowania to nie wszystko, co cechuje dobre programy magazynowe. To także niezawodność i intuicyjność, niezwykle ważne w kierowaniu pracą magazynu.

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę – sprawdź, które programy magazynowe dają możliwość bezpłatnego testowania. W ten sposób szybko i wygodnie przekonasz się, czy dana opcja jest dla Ciebie odpowiednia. W ten sposób działa między innymi program LoMag, który działa bardzo innowacyjnie.

Większości osób koncepcja wersji testowej nierozerwalnie kojarzy się z ograniczonym dostępem do niektórych opcji. Nie jest to jednak prawda w przypadku programu LoMag: w nim, możliwe jest korzystanie ze wszystkich opcji, ale ograniczoną ilość razy. To uczciwe rozwiązanie, dzięki któremu pełne przetestowanie programu jest możliwe.

Czym cechuje się program LoMag?

Dzięki temu, że jego działanie jest oparte na technologii Microsoftu, jest kompatybilny z każdym systemem, a także – bardzo łatwy w obsłudze dla każdego. Daje dostęp do danych w dowolnym momencie, a zastosowanie najnowszych rozwiązań oznacza duże bezpieczeństwo danych.

Program nie wprowadza żadnych ograniczeń co do ilości obsługiwanych magazynów. Dzięki temu, możliwe jest przechowywanie wszelkich niezbędnych danych w jednym miejscu, a także – w razie konieczności – porównywanie ich.