Ranking kont firmowych

Ranking kont firmowych – jak wybrać najlepsze konto?

Zastanawiasz się nad zmianą konta firmowego? Nie wiesz, na jakie parametry zwrócić uwagę? A może to dopiero Twój pierwszy rachunek, więc jesteś w tym temacie laikiem? Sprawdź, jak wybrać najlepsze konto dla firmy i jak korzystać z rankingu kont firmowych!

W ofercie wielu banków znajdziesz dobre konta firmowe. To produkt, który powinien posiadać każdy przedsiębiorca. Warto oddzielić finanse firmowe od tych osobistych, by czuć się spokojnym i mądrze zarządzać posiadanymi środkami. Jaki rachunek firmowy wybrać?

Wybierz rachunek odpowiadający potrzebom firmy

W zależności od tego, z jakimi kontrahentami współpracujesz na co dzień, dobierz konto do potrzeb firmy. Być może zależy Ci na tym, by wykonywać tanie przelewy w walucie obcej? Skup się wówczas na niskich kosztach transakcji w euro, dolarach czy innych walutach. Może jednak potrzebujesz dobrego terminala w atrakcyjnej cenie? Wiele banków oferuje te urządzenie wraz z rachunkiem. Sprawdź również bliskość bankomatów i wpłatomatów oraz zwróć uwagę na opłaty związane z otwarciem i korzystaniem z konta. Te można często w prosty sposób zredukować, nawet do zera, i cieszyć się darmowym produktem!

Skorzystaj z rankingu kont firmowych

Czym jest ranking kont firmowych? To zestawienie kilkudziesięciu rachunków z różnych banków, dzięki czemu możesz zapoznać się z opłatami i parametrami produktów w jednym miejscu. Nie musisz ich porównywać na własną rękę, czytając przy tym zawiłe regulaminy i tabele opłat i prowizji. Przy każdym produkcie znajdziesz wyszczególnione opłaty za otwarcie i prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty do konta, przelewy do ZUS-us oraz wypłaty środków z bankomatów. Jeśli chcesz poznać szczegóły, zapoznaj się z dokładniejszą analizą oferty. Przedstawione są zalety i wady danej oferty oraz wszelkie koszty, które pomogą Ci podjąć decyzję, które konto firmowe wybrać.

Otwórz konto dla firmy i zyskaj bonus

To jednak nie wszystko! Banki bardzo często przygotowują specjalne promocje rachunków, dzięki którym możesz sporo zyskać. Promocje bankowe kont firmowych to dobry sposób na zdobycie dodatkowych środków. W zamian za wykonanie czynności związanych z usługami bankowymi, możesz zyskać premię pieniężną, zwroty za płatności kartą, preferencyjne oferty innych produktów czy nagrody rzeczowe. Wystarczy, że np. wykonasz określoną liczbę przelewów lub płatności kartą, opłacisz z konta składki ZUS lub podatki do US, a bank nagrodzi Ci to bonusem – nawet do 1 000 zł!

Warto założyć kontro firmowe przez internet, by zyskać nie tylko dobre konto, ale wiele ciekawych i atrakcyjnych bonusów!