pożyczki online

Szybkie pożyczki online – sposób na dodatkową gotówkę

Jak otrzymać dodatkowe środki bez wychodzenia z domu? Najprostszym i najszybszym sposobem są pożyczki przez internet. Sprawdź, jak wnioskować o ten produkt, gdzie szukać najlepszych ofert i co warto o nich wiedzieć!

 

Szybkie pożyczki online to przede wszystkim wygoda i możliwość uzyskania środków nawet w piętnaście minut. Co należy wiedzieć przed złożeniem wniosku?

 

Na jakie czynniki zwrócić uwagę, wnioskując o pożyczkę online?

 

Jeśli zdecydowałeś się wnioskować o pożyczkę przez internet, sprawdź, jakie parametry powinieneś wziąć pod lupę, by wybrać najlepszą ofertę.

 

  • Pierwsza darmowa pożyczka – firmy pożyczkowe oferują pierwszą darmową pożyczkę, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Jeśli więc nigdy wcześniej nie wnioskowałeś o produkt w danej firmie, sprawdź, czy możesz pożyczyć środki za darmo. Korzystając z pierwszej darmowej pożyczki, oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś – bez żadnych kosztów dodatkowych. Warunkiem jest spłata zobowiązania w terminie.
  • Szybkość wypłaty środków – pożyczka może się znaleźć na Twoim koncie nawet w kilkanaście minut od uzyskania pozytywnej decyzji od firmy pożyczkowej. Sprawdź więc, czy dana firma wypłaca środki natychmiastowo, czy będziesz musiał na nie poczekać nawet kilka dni roboczych.
  • Kwota dostępnej pożyczki – pomyśl, ile dokładnie potrzebujesz pożyczyć. Nie pożyczaj na zaś – wnioskuj o tyle, ile naprawdę jest Ci potrzebne. Każdą pożyczoną złotówkę będziesz przecież musiał oddać i to wraz z odsetkami. Pożyczki są dostępne w kwocie od 100 do nawet 60 000 zł.
  • Okres spłaty zobowiązania – w zależności od tego, w jakim czasie będziesz w stanie spłacić pożyczkę, możesz się zdecydować na spłatę jednorazową w terminie do 30 dni, lub rozłożyć swoje zobowiązanie nawet na kilka lat! Będziesz wówczas zobowiązany płacić comiesięczne raty według ustalonego harmonogramu spłaty.
  • Koszty pożyczki – na koszt pożyczki składa się oprocentowanie, prowizja oraz opłaty okołopożyczkowe. Wystarczy, że spojrzysz na wysokość czynnika RRSO, by móc porównać, która pożyczka będzie najtańsza. Im niższe RRSO, tym Twoja pożyczka będzie tańsza.

 

Jaką pożyczkę online wybrać?

 

By móc wybrać najlepszy produkt, musisz określić swoje potrzeby oraz możliwości finansowe. Skorzystaj z gotowych narzędzi, dzięki którym szybko wybierzesz najlepszą ofertę. Ranking chwilówek online to zestawienie najlepszych pożyczek krótkoterminowych z jednorazową spłatą. Zaś ranking pożyczek ratalnych to oferty pożyczek na wyższą kwotę i z dłuższym okresem spłaty.

Którą ofertę wybierzesz?