paski wybielające

Wybielanie zębów przy użyciu pasków wybielających

Wybielanie zębów to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów w stomatologii estetycznej. Decydują się na niego zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W dzisiejszych czasach idealnie białe zęby są oznaką zadbania, kojarzą się z sukcesem oraz prestiżem. Jakiej metody użyć, aby otrzymać pożądany rezultat?

Paski wybielające – najlepszy sposób na śnieżnobiały uśmiech

Wybielanie zębów w przeciągu ostatnich lat cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, bowiem w mediach widoczni są celebryci i gwiazdy, które olśniewają perfekcyjnym, śnieżnobiałym uśmiechem. Nie tylko gabinety, ale również apteki i drogerie oferują szeroką gamę produktów do profesjonalnego wybielania zębów. Jedną z najbardziej znanych, a jednocześnie prostych metod są paski wybielające. Niewątpliwą zaletą jest ich szeroka dostępność. Można je znaleźć w sklepach, drogeriach, a także w Internecie. Nie jest to jednak ich jedyny atut. Paski wybielające, na przykład w przeciwieństwie od metody nakładkowej, idealnie dopasowują się do powierzchni zębów. Poza tym są proste oraz bezpieczne w użyciu. Rynek oferuje dziś wiele preparatów do wybielania zębów, które są alternatywą dla wizyty w gabinecie stomatologicznym. Ta jest niejednokrotnie czasochłonna i kosztowna.

Dla kogo paski wybielające?

Paski wybielające to wydatek na każdą kieszeń, a dodatkowo są bezpieczne w użyciu. Dlatego zyskały tak dużą popularność w Stanach, potem zyskując szerokie grono nabywców również w Polsce. Należy pamiętać, że końcowy rezultat jest inny dla każdego z nas. Jest on uzależniony od koloru wyjściowego szkliwa, stanu uzębienia oraz ilości aktywnego składnika odpowiedzialnego za wybielanie. Efekt końcowy jest również uzależniony od sposobu życia, diety oraz codziennej higieny jamy ustnej. Od tych czynników zależny jest również okres, przez który utrzymuje się biel zębów. Osoby ze skłonnością do nadwrażliwości zębów oraz z dużą ilością ubytków zanim zdecydują się na wybielanie powinny odwiedzić gabinet stomatologa.