Beton dekoracyjny

Beton dekoracyjny do mieszkania. Ile kosztuje beton na ścianach?

Firma Festfloor to działalność z siedzibą w Warszawie, która specjalizuje się w pionie budowniczym. Głównymi towarami firmy są betonowe tynki dekoracyjne, posadzki betonowe, mikrocement czy beton architektoniczny. Tynki i posadzki naszej marki można stosować zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami – w łazience, kuchni, salonie czy nawet na tarasie oraz balkonie.

Nasz wyszkolony zespół latami zdobywał doświadczenie w laboratoriach budowlanych i instytucjach naukowych. Wszystko po to, aby nasz klient był w pełni zadowolony z prowadzonych przez nas usług. Możesz nam zaufać! Najważniejsza dla nas jest uczciwość w stosunku do odbiorców. Prace wykończeniowe.

Tworzymy produkty najwyższej jakości, które dodatkowo są robione z myślą o ekologii. Materiały, z których tworzymy m.in. włókna stalowe do betonu czy mikrocement są w pełni ekologiczne i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Oprócz tego posiadamy technologię, która jest odporna na wodę. Pozwala ona na umiejscowienie betonu na ścianach i podłogach w całym domu.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy marki Festfloor?

Aby zoptymalizować zużycie potrzebnych produktów, tworzymy gotowe zestawy systemów. Wybierając je masz pewność, że produkty znajdujące się w zestawie będą ze sobą kompatybilne.

W ten sposób nie musisz się martwić, że zabraknie Ci któregoś z produktów lub  czy nie zużyłeś czegoś w zbyt małej ilości. Oprócz tego:

  • w naszej ofercie znajdują się włókna zbrojeniowe, posadzki epoksydowe czy farby tablicowe,
  • współpracujemy z firmami wykonawczymi i zakładami z Warszawy, a także z markami innych miast z woj. mazowieckiego. W ten sposób z dnia na dzień rozwijamy się oraz zdobywamy coraz więcej zadowolonych klientów!
  • aby pokryć podłogi w obiektach przemysłowych, takich tak garaże, magazyny czy parkingi, najczęściej stosujemy fibrobeton. Masz pewność, że Cię nie zawiedziemy i stworzymy projekt zgodnie ze sztuką budowlaną!
  • wykazujemy się przejrzystością oraz łatwością we współpracy – słuchamy Twoich uwag, jesteśmy świadomi Twoich wymagań. Projektujemy zarówno posadzki betonowe, jak i utwardzone powierzchniowo, żywicze, itp.,
  • charakteryzuje nas kompleksowe doradztwo techniczne, pomagamy w odpowiednim doborze rozwiązań konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Sprawdź nas i poznaj profesjonalne usługi budownicze!