karykaturzysta na wesele karykatury

Najlepszy karykaturzysta na wesele

Wśród mało znanych atrakcji weselnych, coraz większą popularnością cieszy się rysowanie karykatur na żywo. Zły pomysł? Goście wesela wynudzą się podczas pozowania, zamiast miło spędzać czas? Jeśli tak uważasz to znaczy, że jeszcze nie słyszałeś/aś o artyście, o którym piszą, że jest najszybszym karykaturzystą świata.

Najszybszy karykaturzysta świata?

Szczepan Sadurski rysuje od zawsze, a jego rysunki od wielu lat drukuje prasa ogólnopolska. Nie każdy wie, że jest też karykaturzystą eventowym. Kilkadziesiąt, nawet koło setki imprez rocznie, tysiące karykatur tworzonych na imprezach w każdym zakątku Polski. Pracuje nawet w święta i Sylwestra, a kalendarz wciąż ma zapełniony, nawet na 2 lata naprzód. Jubileusz firmy, targi branżowe, konferencje, wesela, bale, wigilie firmowe – to tylko niektóre okazje imprez, na które Sadurski jest zapraszany.

Dowcipne karykatury na żywo

Dlaczego wciąż ma dużo pracy? Pomijając znane nazwisko, solidność i atrakcyjne czyli wcale nie najwyższe honorarium? Na pewno wspomniana już szybkość rysowania. Za podobną cenę niektórzy w kilka godzin wykonują karykatury kilkunastu osób, tymczasem Sadurski w tym samym czasie rysuje setkę uczestników spotkania. Tyle osób wróci do domu ze swoją dowcipną karykaturą i będzie mile wspominać imprezę, na której została wykonana.

Karykatura w 100 sekund

Jak to możliwe? Czy można rysować aż tak szybko? Możesz przeczytać wywiady ze Szczepanem Sadurskim, w których opowiada o swojej pracy. Możesz też porozmawiać z kimś, kto już z nim współpracował. Ale najlepszą okazją aby się o tym przekonać, jest zobaczenie tego na własne oczy. Bo nie każdy wierzy, że udaną i podobną karykaturę można stworzyć w ekspresowym tempie, na przykład w 100 sekund.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zaprosić znakomitego karykaturzystę, zajrzyj na Karykatury.com.