sny wielki sennik online marzenia senne

Najlepszy sennik online

Ile razy zdarzyło ci się obudzić rano z uśmiechem na twarzy i myślą: Ale miałam (miałem) piękny cudowny sen! Albo przeciwnie, otwierasz oczy i jesteś zmęczona (zmęczony), bo koszmar który ci się śnił, nie pozwolił Ci w pełni odpocząć.

 

Rozpoczynasz swój dzień: praca, jedzenie, załatwianie różnych spraw, jednak  wciąż powraca myśl o konkretnym śnie z ubiegłej nocy. Zastanawiasz się: dlaczego właśnie taki sen? Dlaczego taka osoba bądź zwierzę czy dana sytuacja ukazała się w nocy w twoim umyśle?

 

Marzenia senne i tajemnice snu

 

Lepiej nie analizuj tego na własną rękę, bo możesz tylko popsuć sobie humor. Sprawa ze snami nigdy nie jest jest oczywista. „Zły” sen nie zawsze oznacza że wydarzy się coś smutnego. Śmierć we śnie wcale nie oznacza śmierci w rzeczywistości. Przyśniony ślub to niekoniecznie zwiastun nadchodzącego zamążpójścia czy ożenku.

 

Tajemnice snu są niezgłębione i niezbadane tak od początku do końca. Naukowcy cały czas pracują nad znalezieniem odpowiedzi, o co tak właściwie chodzi w tym niezwykłym procesie, którego zwiemy snem. Czy nie możemy chociaż częściowo zrozumieć naszych marzeń sennych? Możemy, ponieważ z pomocą przychodzą nam senniki, na przykład www.Sadurski.com/sennik.

 

Skąd się biorą sny?

 

Jest to jedno z tych pytań, na które do dnia dzisiejszego nauka nie znalazła odpowiedzi. Naukowcy z wielkim zaangażowaniem próbują rozwikłać tą wielką zagadkę ludzkości, gdyż to zjawisko fascynuje człowieka od tysiącleci. Sny próbują zbadać neurolodzy, psychiatrzy, psychoanalitycy i nawet hipnoterapeuci. Jak do tej pory bezskutecznie.

 

Nie pomagają w tym badania mózgu – skany, hipnoza, ani różne sesje podczas których wprowadza się osobę badaną w fazę REM. Jedno jest pewne: wszyscy śnimy.

 

Jeżeli chodzi o sny, ich pochodzenie i znaczenie, to zdania są podzielone. Część ludzi traktuje marzenia senne jako wskazówki w swoim życiu. Sny mają dla nich wymiar duchowy i mistyczny. Ta grupa osób widzi świat oczami duszy. Medytacje mają duże znaczenie w ich życiu, a wszystko co dzieje się poza realnym światem jest niezwykłe i prawdziwe. Ma duży wpływ na wybory i dalsze kroki podejmowane przez nich każdego dnia.

 

Czy sny można zrozumieć?

 

Druga grupa to osoby, które twardo stąpają po ziemi. Ich analityczne umysły odrzucają wszystko, czego nie da się udowodnić naukowo. W sytuacji takiej jak niemożliwość odgadnięcia jak to się dzieje że śnimy, po prostu przyjmują fakt, iż sny są tylko obrazami przetwarzanymi przez podświadomość podczas snu.

 

Obrazy z marzeń sennych według tych ludzi, to nic innego, jak zbiór informacji które zgromadziliśmy w ciągu całego dnia, oraz wszystko to co zobaczyły nasze oczy. Dodatkowo, jeśli w naszym życiu w danym momencie borykamy się z jakimś problemem, przeżywamy szczęśliwe chwile lub jest przed nami ważna decyzja do podjęcia, z tej mieszanki wyłaniają się nasze marzenia senne.

 

Każdy z nas należy do jednej z tych grup ludzi. Jednak wciąż nie wiemy, jak to jest z tymi snami.