serwis samochodowy

Rynek samochodowy w Krakowie i okolicach

Szukasz profesjonalnych usług samochodowych na terenie Krakowa lub w jego okolicach? Sprawdź ofertę Auto Centrum Golemo, który jest największym dealerem samochodowym w Małopolsce, a oprócz tego posiada własną blacharnię i lakiernię, prowadzi serwis samochodowy i oferuje szeroką gamę sprawnych części samochodowych, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie mechaniki pojazdu.

Dobry dealer i serwis samochodowy na wagę złota

Wybór dobrego dealera oraz serwisu samochodowego jest trudnym zadaniem, zwłaszcza jeżeli zawęzimy nasze poszukiwania do rejonu, w którym mieszkamy. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie firmy, w której sprzedażą lub naprawą samochodów zajmą się prawdziwi fachowcy. Jeżeli chodzi o warsztat, warto udać się do autoryzowanego serwisu przeznaczonego dla konkretnej marki samochodu, w którym specjaliści mają wiedzę na temat funkcjonowania danych modeli. Dzięki dedykowanym szkoleniom i dużemu doświadczeniu są w stanie zaradzić w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji. Ponadto, w tego rodzaju serwisach stosuje się oryginalne części zamienne, a sprzęt używany do diagnozy i napraw charakteryzuje się wysoką jakością i jego zastosowanie pozytywnie wpływa na sprawny i poprawny przebieg pracy. Terminowa realizacja usług oraz naprawy „od ręki” to dodatkowe zalety wizyty w autoryzowanych serwisach samochodowych.

Auto Centrum Golemo – usługi na najwyższym poziomie

W Krakowie i okolicach działa Auto Centrum Golemo, które jako dealer samochodowy posiada autoryzację Peugeot, Citroën oraz Hyundai. W swojej ofercie, która dedykowana jest dla klientów indywidualnych i przedstawicieli firm, ma zarówno samochody nowe, jak i używane. Firma prowadzi również serwisy samochodowe wymienionych marek, co sprawia, że usługi są realizowane przez fachowców, specjalizujących się w naprawie oraz przeglądach aut danych marek, którzy w swojej codziennej pracy bazują na oryginalnych częściach lub wysokiej klasy zamiennikach. Wszelkie części zamienne o wysokiej jakości można także zakupić osobno – w bardzo przystępnych cenach.

Auto Centrum Golemo to również usługi blacharstwa i lakiernictwa samochodowego, które można zrealizować w trzech różnych punktach na terenie Krakowa oraz w Nowym Targu. Odtworzenie uszkodzonych elementów poszycia, wstawienie nowych części zamiennych, naprawy powłok lakierniczych, drobna korekta koloru, malowanie poszczególnych elementów nadwozia oraz całkowita zmiana wyglądu karoserii – te oraz inne usługi blacharsko-lakiernicze oferują specjaliści z Auto Centrum Golemo, którzy dbają o każdy szczegół realizacji zlecenia.